Author: k***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I'm soo in love with this wig
Màu sắc: SNatural
Price: 450.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Burgundy & Reddish |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99JC |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 12.7 cm |
| Đầu | 56-59 cm |
| SKU | sb251127213515415669 |
Overall Rating: 4.85/5
Author: k***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I'm soo in love with this wig
Màu sắc: SNatural
Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I so much love this
Màu sắc: Natural Black
Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: SNatural | 1 photo(s)
Author: f***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: SNatural | 3 photo(s)